Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP ÜYE OL

Oto Teyp

FİLTRELEME
SES ÇÖZÜMLERİ
Oto Teyp Stok Durumu : EVET
MARKALAR
MG AUDIO [1]
FİYAT ARALIĞI
500 TL 999 TL [1]
ANDROİD BAĞLANTISI
Var [1]
İPHONE / İPAD BAĞLANTISI
Var [1]
USB
Var [1]
SD KART
Yok [1]
BLUETOOTH
Var [1]
CD OKUYUCU
Yok [1]
DVD OKUYUCU
Yok [1]
AUX İNPUT
Var [1]
RDS RADYO
Yok [1]
VİDEO OYNATMA
Yok [1]
AMFİ ÇIKIŞI
2 RCA [1]
SUBWOOFER ÇIKIŞI
Var [1]
UZAKTAN KUMANDA
Var [1]
ÇIKARILABİLİR ÖN PANEL
Yok [1]
EKRAN RENK SEÇENEĞİ
Var [1]
DİREKSİYON KUMANDA DESTEĞİ
Var [1]
DAB+
Yok [1]
TOPLAM 1 ÜRÜN LİSTELENMEKTEDİR.
MG Audıo MG-400BT USB MP3 Bluetooth Oto Teyp
MG Audıo MG-400BT USB MP3 Bluetooth Oto Teyp
972,00 TL 792,00 TL
Otomobillerin olmazsa olmazı ve belki de en önemli parçası değil midir oto teyp? Çünkü otomobil bir ihtiyaç olduğu gibi bir de tutkudur pek çoğumuz için ve bu tutkuyu oto teyp olmadan tam anlamı ile yaşamak mümkün değil. Ancak diğer taraftan oto teyp alternatifleri öyle çok ki bugün, bu tür bir ihtiyacınız varsa seçim yapmanın zorluğundan dert yanıyor olabilirsiniz. Burada karşılaşacağınız pek çok dünya markası ve de özel modeller ise sizin için süreci kolaylaştırıcı olabilir. Kolayca ürünleri inceleyebilirsiniz ve zahmetsizce aracınızda en iyi sonucu verecek olan ürünü tercih edebilirsiniz. Burada sizi MP3 çalar, CD çalar ve benzeri özelliklere sahip olması ile dikkatleri çeken son derece başarılı ürünler bekliyor.
 
Hemen sol taraftaki sekmeler arasından oto ses ve görüntü sekmesi aracılığı ile sayısız ürüne ve markaya ulaşabilirsiniz. Hatta istediğiniz markalar, fiyat aralığı ve de özelliklere göre özel bir filtreleme yapabilir ve zaman kaybetmeden hedefinize ulaşabilirsiniz. Hangi markalar ile karşılaşacağınızı merak ediyorsanız ise hemen sıralayalım; Pioneer başta olmak üzere Piranha, Roadstar, Pilippo ve benzeri pek çok dünya markası burada çeşitli modelleri ile elinizin altında. Ayrıca fiyat performans karşılaştırması yapıldığında en iyi modellerin sunulmuş olması, bu seçiminizde riskinizin de az olması demektir. Kısacası en kaliteli, en çok beğenilen oto teyp modelleri ile karşı karşıyasınız.
 
Oto teyp arayışında olanlar ve yolu buraya düşenler için son olarak önemli bir noktadan daha söz etmemiz gerek. Eğer aracınızda iyi bir performans ve konforlu bir yolculuk için oto teyp arayışındaysanız, en kaliteli marka ve modelleri tercih etmeli, siparişinizi de en güvenli adres üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Örneğin oto teyp alternatifleri ile göz kamaştıran bu adres sizin için aynı zamanda güvenli de bir seçenek olacaktır. Sipariş verme sürecinin de basite indirgendiğini unutmayın. Burada basit bir ara yüz tesis edilmiştir ve kısa süre içerisinde siparişinizi kesinleştirebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Hadi o halde şimdi aracınıza değer katacak modelleri inceleyelim ve yeni özellikleri keşfedelim. Teknolojinin geldiği son noktayı da bu şekilde hep birlikte görebiliriz.
E-BÜLTEN
TAKİP ET KAZAN
PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ