Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP ÜYE OL

Tavan Monitörleri

MULTİMEDYATavan Monitörleri
FİLTRELEME
MULTİMEDYA
Tavan Monitörleri Stok Durumu : EVET
MARKALAR
HEİ [2]
FİYAT ARALIĞI
1000 TL 1999 TL [2]
EKRAN BOYUTU
15.6 İnç [1] 17 İnç [1]
OKUYUCU SEÇENEKLERİ
Sd Kart [2] Usb [2]
KABLOSUZ KULAKLIK
Yok [2]
TV
Yok [2]
FM TRANSMİTTER
Yok [2]
TOPLAM 2 ÜRÜN LİSTELENMEKTEDİR.
20
HEİ TM156FL 15.6 inç Tavan Monitörü USB SD Oynatıcılı
HEİ TM156FL 15.6 inç Tavan Monitörü USB SD Oynatıcılı
1.510,86 TL 1.208,67 TL
HEİ TM170FL 17 inç Tavan Monitörü USB SD Oynatıcılı
HEİ TM170FL 17 inç Tavan Monitörü USB SD Oynatıcılı
1.713,66 TL 1.370,91 TL
Tavan monitörleri, araçlara lüks bir atmosfer kazandırmaktadır. Çeşitli özel amaçlar ile kullanılan araçlarda rastladığımız bu tür ürünler, gerçekten de çok özel birer sistemdir. Çeşitli markaların, çeşitli özellikler ile piyasaya sürdüğü az sayıda kabul edilebilecek alternatif söz konusudur. Çünkü bu imkan, spesifik bir niteliğe sahiptir ve çok da sık karşılaşılan bir sistem değildir. Bununla birlikte böylesine lüks ve özel bir sistemi aracınıza dâhil etmeniz, hem konforlu, hem dikkat çekici, hem de lüks bir araca sahip olmanız demektir. Aracınızın değerini daha da artıracak olan tavan monitörleri tam da bu sebepler ile sizin de tercihiniz olabilir. Ayrıca bunun yanı sıra özellikle çocuklarınızın bu sistemlere bayılacağını unutmayın.
 
Tavan monitörleri çeşitli özelliklere sahip olarak üretilerek sunuluyor. Yolculara farklı kullanım imkânı sunar ve bu sayede de keyif dolu yolculukları mümkün kılar. Özellikle de uzun yolculuklar, tavan monitörleri ile son derece eğlenceli bir hal alacaktır. Bu yüzden de tercih edilebilir, cazip sistemler olduğunu söyleyebiliriz. Bu tür sistemleri aracınıza dâhil etmeye karar verdiyseniz ise öncelik aracınızın modeli ile uyumlu olmasına özen göstermeli ve ardından tercih etmek istediğiniz markaları incelemelisiniz. Bugün çok sayıda markanın bu grupta yer alan ürünü söz konusudur ancak her birinde farklı özellikler ile karşılaşılabiliyor. Diğer taraftan bu özellikler ile fiyat dengesi de gözden kaçırılmamalı. Bütçenize uygun olarak alternatifler bulabilir ve bu adres üzerinden en şık tavan monitörlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
 
Güvenli alışverişin adresinde olduğunuz için sizi sipariş aşamasından çok karar verme aşaması zorlayacaktır. Sipariş noktasına geldiğinizde basitleştirilmiş bir ödeme sistemi sizi bekliyor. Bu sayede de ayıracağınız birkaç dakika siparişinizi vermeniz için yeterli olacak. Gerçekten de böylesine lüks bir sistemi aracınızın bir parçası kılmak ve daha değerli bir araca sahip olmak istiyorsanız, bu sistemin olmazsa olmaz olduğunu bilirsiniz. Bu bilinç ile yapacağınız alışverişlerin ise daha karlı olmasını isterseniz, alışverişin doğru adresindesiniz. Tavan monitörleri seçeneklerini inceleyerek süreci başlatabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Tavan monitörleri geniş bir çeşitlilik ile sizi bekliyor.
E-BÜLTEN
TAKİP ET KAZAN
PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ