Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP ÜYE OL

Indash Multimedya Navigasyon

MULTİMEDYAIndash Multimedya Navigasyon
FİLTRELEME
MULTİMEDYA
Indash Multimedya Navigasyon Stok Durumu : EVET
MARKALAR
Roadstar [2]
FİYAT ARALIĞI
3000 TL 4999 TL [2]
İŞLETİM SİSTEMİ
Android [1] Windows [1]
İNTERNET ERİŞİMİ
Var [1] Yok [1]
NAVIGASYON
Dahili [1] Harici [1]
MİRROR LİNK
Var [2]
DOKUNMATİK EKRAN
Var [2]
ANDROİD BAĞLANTISI
Var [2]
İPHONE / İPAD BAĞLANTISI
Var [2]
USB
Var [2]
SD KART
Var [2]
BLUETOOTH
Var [2]
CD - DVD OKUYUCU
Yok [2]
AUX İNPUT
Var [2]
TV
Yok [2]
RDS RADYO
Yok [2]
UZAKTAN KUMANDA
Var [1] Yok [1]
DİREKSİYON KUMANDA DESTEĞİ
Var [2]
AMFİ ÇIKIŞI
2 RCA [2]
SUBWOOFER ÇIKIŞI
Var [1]
KAMERA GİRİŞİ
Var [2]
VİDEO İN
Var [2]
VİDEO OUT
Var [2]
EKRAN BOYUTU
7 İnç [2]
TOPLAM 2 ÜRÜN LİSTELENMEKTEDİR.
Roadstar 7 inç Android İndash Bluetooth Multimedya USB SD RD6200
Roadstar 7 inç Android İndash Bluetooth Multimedya USB SD RD6200
6.333,60 TL 4.750,20 TL
Roadstar 7 inç İndash Bluetooth Multimedya USB SD RD6100
Roadstar 7 inç İndash Bluetooth Multimedya USB SD RD6100
4.141,20 TL 3.105,90 TL
Indash multimedya navigasyon son zamanların gözde sistemidir ve teknolojiyi aracımıza getiren bu sistemler gün geçtikte Trendini yükseltmektedir. Siz de daha teknolojik ve daha kullanışlı bir araç deneyimi için bu tür sistemleri tercih edebilir, kolayca sipariş edip, aracınıza uygulayabilirsiniz. Indash multimedya navigasyon, gerçekten de kullanışlı, pek çok avantaja sahip olan bir sistem ve bununla birlikte bir multimedya sistem olması ile şık bir duruşa sahip olmaktadır. Kısacası aracınızın modeli ne olursa olsun, teknolojik bir görünüm sağlamaktadır. Indash multimedya navigasyon sistemlerini bizim için avantajlı kılan özelliklerden biri ise bu adreste sunulan alternatifler olmaktadır. Çünkü sayısız markanın ürününe, çeşitli özelliklerini de görüp inceleyerek ulaşabiliyorsunuz.
Biraz daha detaya inecek olursak, burada sıralanan Indash multimedya navigasyon sistemleri farklı özellikleri de bünyesine dâhil ederek çeşitleniyor. Şöyle ki; bazı modellerde kamera girişi mevcut olabilmekte, bazıları dokunmatik ekranı ile kullanışlılık sunmakta, bazıları ise CD – DVD okuyucuya dahi sahip olabilmektedir. Bu yüzden de Indash multimedya navigasyon tercih edecek olanların, ihtiyaç duyduğu özellikleri tespit etmesi, ürün seçimi aşamasında büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Buna uygun olarak düzenlenen sitede ise filtreleme sistemi ile nokta atışı yapmak mümkün oluyor. Tek yapmanız gereken sol tarafta bulunan seçeneklerden istediğiniz özellikleri işaretlemek o kadar. Böylece tam da size uygun olan alternatifler karşınızda yer alacak.
Bu tür avantajların yanı sıra Indash multimedya navigasyon ihtiyacınızı, keyifli bir alışverişe dönüştürecek fırsatlar da söz konusu. Örneğin, bu adreste dünya markalarını görebiliyorsunuz ve her bir ürünün özelliklerini detaylıca inceleyebiliyorsunuz. Sipariş vermenin kolay hale getirildiği bir ara yüz kullanılıyor ve bu sayede sipariş vermek her yaştan ve her kesimden birey için kolaylaşıyor. Daha önce online alışveriş yapmamış dahi olsanız, bu basit sistem ile Indash multimedya navigasyon siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik bu sistemin güvenilir bir alternatif olması iç rahatlatıyor. Online alışverişin en can alıcı noktalarından birinin güvenlik olduğu unutulmamalı. Nihai olarak şunu söylemek gerek ki, siz de aracınızı güzelleştirecek, size ve aileniz keyifli yolculuklar sunacak bu tür özel sistemleri buradan güvenle sipariş edebilirsiniz. 
E-BÜLTEN
TAKİP ET KAZAN
PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ