Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP ÜYE OL

Başlık Monitörleri

MULTİMEDYABaşlık Monitörleri
FİLTRELEME
MULTİMEDYA
Başlık Monitörleri Stok Durumu : EVET
MARKALAR
Mixtech [1]
FİYAT ARALIĞI
10000 TL ve üzeri [1]
EKRAN BOYUTU
10.1 İnç [1]
OKUYUCU SEÇENEKLERİ
Usb [1]
VİDEO OYUNLARI
Var [1]
MONTAJ TİPİ
Askı Tipi [1]
FM TRANSMİTTER
Var [1]
TOPLAM 1 ÜRÜN LİSTELENMEKTEDİR.
Mixtech 10.1 inç Android Askılık Monitör USB SD Oynatıcılı
Mixtech 10.1 inç Android Askılık Monitör USB SD Oynatıcılı
19.958,40 TL 15.966,72 TL
Başlık monitörleri, koltuk arkası sistemlerdir ve arka koltukta oturan yolcular için özellikle uzun seyahatleri eğlenceli hale getiren sistemlerdir. Ayrıca bu tür sistemlerde oyun özelliğine bile rastlamak mümkün. Biraz daha konuyu baştan alacak olursak, DVD, SD ve USB özellikle, multimedya sistemlerden söz ediyoruz ve bu sistemleri ön koltukların başlıkları arkasına monte ediliyor. Bu sayede arka koltukta yolculuk eden kişiler başlık monitörleri sayesinde eğlenceli bir yolculuk gerçekleştiriyor. Başlık monitörlerinde pek çok farklı özellik ile karşılaşmak mümkün ve de farklı markaların göz alıcı tasarımlarını görmek de mümkün. Bu yüzden bu alanda da dikkat çekici bir çeşitlilik olduğunu söyleyebiliriz.
 
Bu adres üzerinde göreceğiniz başlık monitörleri ise her geçen gün sayısı artan çeşitliliği ile kullanışlılık ve kaliteyi temel alıyor. Yani gerçekten de bu tür ürünlerin en iyilerini sizin için listeliyor. Dolayısıyla siz de içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilir, özellikle de başlık monitörleri konusunda tereddütsüz seçim yapabilirsiniz. Seçimlerinizi siparişe dönüştürmeniz ise günümüzün alışveriş imkânları ile sadece birkaç dakikalık bir iş. Bu işlem için bir öğle molanız yeter de artar bile. Çağımızın en büyük sorunu zaman sıkıntısı, belki çıkıp dükkan dükkan bu ürünleri aramaya fırsat vermiyor ama yine çağımızın teknolojisi, dünyanın tüm modellerini önümüze seriyor. İnternet üzerinden tüm seçenekleri bir arada görebiliyor ve başlık monitörleri gibi özel ürünleri de bu şekilde seçebiliyoruz.
 
Burada kurulan yüksek güvenlikli sistem ve kaliteli ürün çeşitliliği ise alışverişinizi daha da memnun olacağınız bir seviyeye taşıyor. Hiç gözünüz arkada kalmadan seçimlerinizi yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Başlık monitörleri, aracınıza lüks bir detay olarak dâhil olacak ve aracınızın değerini de yükseltecektir ve eminiz ki özellikle çocuklarınız bu sisteme bayılacak. Uzun yolculuklarda huysuzlanmak yerine büyük bir keyif duyacaklardır. Oyun eklentisinin de olması özellikle belli modelleri cazip kılmaktadır. Siz de bu tür bir özellik, böylesine kıymetli bir sistem için zaman kaybetmeden seçiminizi yapmalı ve aracınıza uygun olarak bu tür sistemleri tesis etmelisiniz. Bunun için doğru adreste olduğunuzu unutmayın.
E-BÜLTEN
TAKİP ET KAZAN
PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ